O NÁS

Obchodní společnost YPSILON PLUS s.r.o. se již více než 25 let specializuje na dovoz a prodej topenářského a vodoinstalačního materiálu. Zaměřuje se zejména na oblíbené a praktické podlahové vytápění, kde má mnohaleté zkušenosti od návrhu až po realizaci.

V této návaznosti jsme v roce 2019 vytvořili obchodní značku YPSILON DESIGN, která se zaměřuje na originální a designové produkty z oblasti vytápění. Naše aktivity jsme rozšířili o designová otopná tělesa, která mohou být estetickým doplňkem pro jakýkoliv obytný prostor v rámci nového projektu nebo rekonstrukce stávajícího objektu.

Naše nabídka zahrnuje otopné designové žebříky do koupelen, topná tělesa různých tvarů a barev pro obytné místnosti včetně vstupních hal a digitální topné tyče s dálkovým ovládáním pro inteligentní domácnost.

Klademe velký důraz na zpracování a povrchovou úpravu. Nabídka zahrnuje mnoho nápaditých odstínů ze škály RAL, nerez, chrom a také speciální strukturované barvy. Otopná tělesa standartně nabízíme v bílem provedení RAL 9016.

Součástí naší nabídky je také příslušenství. V této kategorii naleznete produkty jako termostatické ventily a hlavice v několika barevných provedení.

Showroom

Navštivte naše koupelnové a studio designových otopných těles. V prostředí firmy YPSILON PLUS s.r.o. vám vyškolený personál poradí a navrhne řešení dle vašich finančních možností a požadavků. K dispozici jsou vám k prohlédnutí vystavená otopná tělesa včetně příslušenství a vzorové koupelny zahrnující širokou škálu komponentů, tak abychom byli schopni uspokojit přání každého zákazníka. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a domluvit si schůzku s naším technikem

Adresa

YPSILON PLUS s.r.o.
Nové Město 252/2
742 35 Odry

Kontakty

E-mail: obchod@ypsilon-design.cz
Tel.: +420 777 222 706
www.ypsilon-design.cz